Atölye’de 2018: Müziklerimiz üzerinden koca bir yıl değerlendirmesi

ee 1

İKİBİNONDOKUZ İÇİN, İKİBİNONSEKİZİ TOPLADIK, TOZUNU ALDIK!

2018 herkes için olduğu gibi bizim için de çok heyecanlı geçti malum. Yeniliklerle! Yeni yeni insanlarımız, yeni yeni heyecanlarımız, yeni yeni iş birliklerimiz, yeni işlerimiz oldu. Tüm dünya, hatta evren bi ayaklandı, bi oturdu. Şimdi bu yıl biterken bi yerleşmiş bi rahatlık gelmiş üzerimize, görüyorum. Yıldızlar doğru sıraya dizildi bu tarafta. Fikirler, keyifler, neşeler yerleştiler yerlerine. Büyüteceğiz hepsini tek tek ve hepsini birlikte.

Bu heyecanlar arasında bize günlerle, gecelerce ( hahaaaa, evet gecelerce çalıştık! Bu da buraya not edilsin.) eşlik eden ya da tamamen rol çalan veya sadece o dinlensin diye mekanı düzenlendiğimiz müziklerimiz oldu.

Ritim/patern hep bizi bi ayartıyor, özellikle mimari üzerine/üzerinden konuşurken. Döne döne aynı şeyi merkezliyoruz biz burada ençok. “leit motive”. Bu yüzden de 2018’in ritimlerini topladık. Yeni yıl hediyemizdir, elinizin altına bıraktık. Yeni “vibe” lar “mood”lar getirecek İKİBİNONDOKUZ. Bildirelim, ona göre çalışsın ekselans ????

Menü